avvocato_oleg (avvocato_oleg) wrote in moral_monitor,
avvocato_oleg
avvocato_oleg
moral_monitor

АНОНС: 11-00 ранку в 23.12.11 слухання справи за позовом Міжнародного Медичного Коледжу до МінОсвітиАНОНС: 11-00 ранку в п’ятницю 23.12.2011 відбудеться слухання справи за позовом Міжнародного Медичного Коледжу проти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України і Державної Акредитаційної Комісії України про скасування наказу №10\6 Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13 вересня 2011 року та наказу №2951л від «29» листопада 2011 про анулювання ліцензії «МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ».
Міжнародний Медичний Коледж – це єдиний в Києві вищий навчальний заклад, в якому протягом 15 років безперервно навчають дітей-інвалідів з вадами зору та глухо-німих дітей, надають їм спеціальність. Так, зокрема, сліпих дітей навчають за спеціальністю сестринська справа, надаючи диплом - «медична сестра-масажист», а глухо-німих дітей навчають зубопротезній справі. На-сьогодні в Коледжі навчається понад 600 дітей, та дітей-інвалідів. В результаті рейдерської атаки, метою якої було відібрати приміщення у Коледжу, та завдяки протиправним діям чиновників Міністерства Освіти, а саме: необ’єктивній та зангажованій перевірці Держінспекції навчальних закладів МОН у Коледжу протиправно відібрали ліцензію. В результаті студентам та студентам-інвалідам – загрожує виселення на вулицю, зрив навчального процесу, нанесення важких психологічних травм (студенти-інваліди важко адаптуються до змін тощо), що може призвести до непердбачувальних наслідків. Це суперечить задекларованій політиці Міносвіти про соціальний захист дітей-інваліді та молоді, їх інтеграції в соціум. МінОсвіти веде політику подвійних стандартів. Оскільки на практиці – молодь викидають на вулицю, позбавляють можливості навчатись.

Місце: Окружний адміністративний суд м. Києва, вул. Хрещатик, 10, суддя Бояринцева
Тел. 050-947-5564

Фото: https://picasaweb.google.com/oleg.veremeenko/MedcollegeKyiv?authuser=0&feat=directlink

p.s. Нині Коледж став жертвою рейдерської атаки, метою якої є відібрати приміщення у Коледжу. В даній атаці фактично приймають участь чиновники Міністерства Освіти (які протиправно і безпідставно відібрали у вуза ліцензію). Терміново потрібна допомога в організації журналістського розслідування. З повагою, Олег В. 050-947-55-64
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments