ЖЖ-користувач mykolap (mykolap) wrote in moral_monitor,
ЖЖ-користувач mykolap
mykolap
moral_monitor

Про "порнографію" у справі т.зв. "педофілів"

Зараз, здається, вже можна судити, що ж за "порнографію" знайшли у обвинуваченого (абсолютно безпідставно, як на мою думку) в справі "педохвілів" Дмитра Полюховича. Очевидно, поняття того, що таке "дитяча порнографія" значно розширюються

По-перше, як "порнографія" розглядається альбом фотографа Клодін Дорі, який адвокат Циганков вже послав у Францію для освідєтєльствовання (дивно, чому не Костицькому?). І взагалі, що можна казати про нормальність людини, яка навіть в художніх фото знайшла дитячу порнографію?

А ось іще, яку "порнографію" шиють обвинуваченому:

в папке - протокол, составленный в последствии осмотра на жилплощади, которую снимал Дмитрий Полюхович в последствии расторжения брака. Из ассортимента того, что нашли в жилплощади - документы, наличные средства и кредитная карта, врачебные справки. Но самая заманчивая "находка", еще бы ведь, проклассифицирована в первых рядах. Это эротические журналы "Лель" и "Блудница".

Не маю уявлення, що таке журнал "Блудница", але журнал "Лель" - це унікальний проект, в першу чергу культурницький, а не еротичний. Але тепер його зберігання може стати доказом звинувачення на судовому процесі. І без ніяких Костицьких. Тепер фактично будь-яка книга на тему людських стосунків може стати для вас звинуваченням у "педофілії".
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments